![](https://fondationkaloy.com/wp-content/uploads/2022/09/image003-1-768x768.jpg)
Καλοσωρίζουμε στο Καλογεροπούλειο τη νέα μας καθηγήτρια Ιζαμπέλα Χατζηίωάννου/ Διπλωματούχος Βιόλας και Πτυχιούχος Βιολιού, Πιάνου και Αρμονίας!
Η Ιζαμπέλα Χατζηϊωάννου θα βρίσκεται το Σάββατο 10 Σεπτεμβρίου στις 11:00 στην αίθουσα εκδηλώσεων του Ιδρύματος στα πλαίσια της παρουσίασης του Τμήματος Εγχόρδων για να παρουσιάσει το ξεχωριστό “μεσαίο” έγχορδο – και ίσως άγνωστο σε πολλούς-, την βιόλα.
Σας περιμένουμε!