..και ανάμεσα στα άλλα, η Χριστουγεννιάτικη εκδήλωση μας στο Δημοτικό Θέατρο Κορίνθου “Βασίλης Ρώτας ‘!
Αυτό το Σάββατο 18 Δεκεμβρίου στις 20:30.
Ελάτε να μοιραστούμε τη χαρά των άγιων αυτών ημερών με τα Τμήματα Εκμάθησης Μουσικών Οργάνων, αλλά και τα Τμήματα Μουσικών Συνόλων: Ορχήστρα Κιθαριστών, Σύνολα Κλασικής και Παραδοσιακής Μουσικής, αλλά και την Μαθητική Ορχήστρα του Καλογεροπούλειου στην πρώτη της δημόσια εμφάνιση!
Σας περιμένουμε με πολλή αγάπη!
![📌](https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/t5/1.5/16/1f4cc.png)